ЗМІ про нас. Сертифікація. Історії успіху від доцента ТНПУ Ірини Жаркової
Сертифікація

Історії успіху від доцента ТНПУ

Ірини Жаркової

Управління Державної служби якості освіти у Тернопільській області продовжує серію публікацій вражень учасників сертифікації та експертів з вивчення практичного досвіду учасників сертифікації Тернопільщини.

Ірина Жаркова - кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки і методики початкової та дошкільної освіти Тернопільський національний педагогічний університет ім.Володимира Гнатюка.

"У 2021 році закінчилося пілотування сертифікації вчителів початкової школи. Нова, незвична процедура оцінювання професійних компетентностей педагогів. Було багато викликів, переживань і для вчителів, які наважилися пройти сертифікацію, і для нас експертів, які наважилися давати незалежну оцінку роботі педагогів. За три роки, перебуваючи у ролі експерта, я переконалася, що сертифікація додає учителям впевненості у своїй майстерності, допомагає оцінити свої сильні й слабкі сторони як фахівця, підтверджує здатність ділитися методиками, професійними компенентностями з іншими вчителями"

Жаркова І.
Враження