Магістранти ТНПУ спеціальності «Туризм»   розпочали науково-управлінську практику (ФОТО)

Магістранти ТНПУ спеціальності «Туризм»

розпочали науково-управлінську практику

У рамках співпраці між ТНПУ ім. В. Гнатюка і Тернопільською міською радою магістранти 1 курсу спеціальності 242 «Туризм» розпочали науково-управлінську практику в Управлінні стратегічного розвитку міста Тернопільської міської ради. Практика триватиме протягом найближчих шести тижнів.

Готові до співпраці

Керівник практики начальник Управління Дейнека Юрій Петрович ознайомив магістрантів із діяльністю структурного підрозділу, розповів про плани на 2022 р. і наголосив на основних завданнях практики.

Юрій Петрович наголосив на основних завданнях практики.
Юрій Петрович наголосив на основних завданнях практики

Серед запропонованих завдань магістрантам важливо виконати такі.
1. Роль ТНПУ ім.В.Гнатюка в житті міста.
2. Бачення очима студентів об’єктів і проєктів, які є туристично привабливими.
3. Проведення SWOT-аналізу щодо об’єктів туристичної інфраструктури м.Тернополя.

Під час настановної конференції магістранти, серед яких був також іноземний студент Раджі Софійуллахі Абіодун, проявляли зацікавлення і ставили керівнику практики різноманітні запитання.

Важливі уточнення

Методисти практики від ТНПУ Божук Тетяна Іванівна - завідувач кафедри географії України і туризму та Дударчук Катерина Дмитрівна - доцент однойменної кафедри допомагають студентам у виконанні завдань практики.

Т.І.Божук