Випускниця хіміко-біологічного факультету ТНПУ стала Вчителем біології 2022 року в Тернопільській області (ФОТО)

Випускниця хіміко-біологічного
факультету ТНПУ
стала Вчителем біології 2022 року
в Тернопільській області

Завершився І (обласний) тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2022» у номінаціях «Біологія», «Інформатика», «Основи правознавства», «Мистецтво», участь у якому взяло багато випускників, а членами журі якого були викладачі Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

6-7 лютого 2022 року відбувся фінал конкурсу, до якого за результатами дистанційного відбіркового етапу було допущено по п’ять педагогів у кожній номінації, які успішно справилися з випробуваннями «Практична робота» і «Тестування».

Майстер-клас від переможниці конкурсу в номінації Біологія - випускниці хіміко-біологічного факультету ТНПУ  Василащук Л.В.
Майстер-клас від переможниці конкурсу в номінації "Біологія" випускниці хіміко-біологічного факультету ТНПУ  Василащук Л.В.

Журі конкурсу в номінації Біологія готове до оцінювання фіналістів

Під час очного фінального етапу конкурсу в номінації «Біологія» педагогічні працівники області пройшли такі конкурсні випробування: «Майстер-клас», «Методичний практикум», «Фрагмент дистанційного уроку».

Конкурсний урок також дистанційний!

Усі конкурсанти, долаючи зрозумілі хвилювання, цікаво представили свій досвід роботи, залучаючи членів журі до виконання інтерактивних вправ та моделювання навчальних ситуацій. Поважні педагоги з великим задоволенням перевтілювалися у жабку або організм прокаріот, одягали один із шести кольорових капелюхів, висловлювалися від імені оптиміста, критика чи реаліста. Приємно було спостерігати, як уміло й доброзичливо, хоч і дистанційно, спілкуються педагоги зі своїми школярами.

За результатами теоретичного і практичного етапів журі визнало переможницею І (обласного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2022» у номінації «Біологія» випускницю хіміко-біологічного факультету ТНПУ 2008 року Василащук Лідію Василівну – вчительку Ковалівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Монастириської міської територіальної громади. Звання лауреата конкурсу присвоєно учителям Вильотник Лючії Григорівні з Кременецької гімназії № 3 Кременецької міської ради та Олійник Олені Василівні з Кременецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Кременецької міської ради.

Переможців і лауреатів конкурсу привітали, вручили грамоти та цінні подарунки заступник голови Тернопільської облдержадміністрації Устенко В.В., заступник голови Тернопільської обласної ради Сопель І.М.

Також привітала переможців обласна організація профспілки працівників освіти і науки України та голови журі, які відзначили цілеспрямованість, працьовитість конкурсантів та висловили їм настанови на майбутні творчі звершення.

Вітальне слово голови журі конкурсу в номінації Біологія Міщук Н.Й., доцента кафедри загальної біології та методики навчання природничих дисциплін ТНПУ

Спільно фото фіналістів, журі та організаторів обласного туру конкурсу Учитель року - 2022
Спільно фото фіналістів, журі та організаторів обласного туру конкурсу "Учитель року - 2022"

Приєднуємося до привітань фіналістам конкурсу і щиро бажаємо не зупинятися на досягненнях, дбати про свій професійний розвиток та отримувати задоволення від щоденної праці на педагогічній ниві. Пишаємося тим, що випускниця хіміко-біологічного факультету ТНПУ виборола перемогу в обласному турі та бажаємо гідно представити область та наш університет на ІІ турі всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2022» у номінації «Біологія».

Жирська Г.Я. – член журі,
доцент кафедри загальної біології
та методики навчання природничих дисциплін
Тернопільського національного
педагогічного університету ім. В.Гнатюка.