Гостьова лекція професора ТНПУ О.Боднар  для магістрантів Херсонської академії  неперервної освіти (ФОТО)

Гостьова лекція
професора ТНПУ О.Боднар
 для магістрантів Херсонської академії
 неперервної освіти

9 лютого О.С.Боднар, доктор педагогічних наук, професор кафедри педагогіки та менеджменту освіти у режимі онлайн прочитала гостьову лекцію для магістрантів спеціальності 073 Менеджменту (освітньо-професійної програми «Управління закладом освіти») Херсонської академії неперервної освіти. Лекція проводилась у рамках договору про співпрацю.

Тема  лекції «Управлінське рішення як фактор успіху організації».

Виступ Боднар О.С., доктора педагогічних наук, професора

Зміст лекцій орієнтував слухачів на освоєння теоретичних положень у сфері прийняття рішень у закладі освіти. Зокрема, учасники ознайомились з різними трактуваннями управлінських рішень, їх класифікаціями, факторами впливу, критеріями ефективності, технологією підготовки та реалізації рішень в умовах модернізації освіти та розбудови внутрішньої системи якості. В процесі лекції магістранти залучались до розв’язання ситуативних завдань та дискусії. На завершення, учасники мали змогу подивитись мультфільм про прийняття рішень та висловити свої критичні погляди на ситуацію використання авторитарного стилю управління.

Висловлюємо велику подяку першому проректору Херсонської академії неперервної освіти, доктору педагогічних наук, професору І.Я.Жоровій за запрошення та побажання подальшої співпраці в рамках академічної мобільності!

Виступ Жорової І.Я., доктора педагогічних наук, професора, першого проректора Херсонської академії неперервної освіти

У березні викладачі ХАНО будуть змогу читати лекції нашим магістрантам спеціальності 073 Менеджмент. Запрошуємо в гості до академічної спільноти нашого університету!

Професор кафедри педагогіки
та менеджменту освіти