Медіашкола ТНПУ «В ЕТЕРІ» розпочала свою роботу (ФОТО)

Медіашкола ТНПУ «В ЕТЕРІ»
 розпочала свою роботу

У середу, 9 лютого, відбувся перший вебінар онлайн-медіашколи «В ЕТЕРІ» на тему: «Секрети успішного спілкування: вміння говорити».

Вебінар розпочався з привітання завідувачки кафедри журналістики, доктора філологічних наук, професора Наталії Миколаївни Поплавської: «Мета вебінару – надати можливість старшокласникам спробувати себе в ролі журналіста та опанувати основи медіадіяльності. Оскільки програма курсу медіашколи «В ЕТЕРІ» передбачає 12 тем, які стосуються софтскілів та таймменедженту, то вважаємо, що вона підійде усім, хто цікавляться медійною справою. Журналістика – це професія не лише сьогодення, а й майбутнього», – зауважила Наталя Миколаївна.

Модерувала зустріч кандидатка наук із соціальних комунікацій, доцентка кафедри журналістики Оксана Василівна Кушнір. На конференцію завітало 47 учасників.

Заняття розпочала військова волонтерка, журналістка тернопільського онлайн-видання «Без Табу», студентка 4 курсу ТНПУ спеціальності «Журналістика» Христини Вояк. Спікерка розповідала, що успішне спілкування залежить від налаштування зорового контакту, аргументованості, конкретики та розкутості. «Важливим аспектом є мовлення, адже, якщо розмова буде монотонною, то в авдиторії виникатиме відчуття нудьги та байдужість. Розмова має бути емоційною, стислою та зрозумілою. Хочете зробити якісно – потрібно тренуватись. Щоб здобути прихильність – необхідно говорити грамотно, впевнено, агрументовано», – радить Христина.

Тренування темпу мовлення

Вона розповідала про психологічні вправи, а саме: робити собі компліменти, усміхатись та хвилити себе. «Важливо дякувати собі, адже це додає впевненості у власних силах», –  запевнила Христина Вояк.

Спікерка Христина Вояк розповідає про важливіть тренувальних вправ

Христина Вояк розповідає про вміння спілкуватись

Вправа для тренування.
Вправа для тренування

Ще один спікер Роман Комінярський – журналіст, автор та ведучий онлайн-програми «Тай Таке» на платформі «ТМЦ.інфо», студент 4 курсу спеціальності «Журналістика» ТНПУ, продемонстрував вправи для міміки обличчя та правильне виконання вправ. Також Роман розповів про власний практичний досвід роботи на радіо та телебаченні.

Роман Комінярський ділиться власним журналістським досвідом

Нагадаємо, що онлайн-медіашкола «В ЕТЕРІ» – це проєкт кафедри журналістики ТНПУ, своєрідний майданчик для інтерактивного спілкування слухачів із тренерами, експертами та фахівцями медіасфери. Триватиме курс вебінарів з 9 лютого по 27 квітня 2022 року. Кожне заняття по 80 хвилин, раз на тиждень, в середу о 17:00.

Студентка Ж-11
Кузнец Наталія