Професор географічного факультету представила ТНПУ на конференції «Історико-культурний туризм: український та зарубіжний досвід» (ФОТО)

Професор географічного факультету
представила ТНПУ на конференції
«Історико-культурний туризм:
український та зарубіжний досвід»

Професор Тетяна Божук 11 лютого 2022 року взяла участь онлайн з доповіддю у роботі Другої міжнародної науково-практичної конференції «Історико-культурний туризм: український та зарубіжний досвід». Захід організовано Київською міською організацією Національної спілки краєзнавців України, кафедрою етнології та краєзнавства історичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кафедрою етнології історичного факультету Софійського університету «Св. Климент Охридський»

В рамках конференції працювали такі секції:

• Концептуальні питання історичного туризмознавства.

• Історія туризму та екскурсійної справи в Україні та світі.

• Досвід зарубіжних країн з розвитку історико-культурного туризму.

• Етнотуризм: український та зарубіжний досвід.

• Історико-культурний туризм як чинник сталого розвитку регіонів України.

• Роль туристичного краєзнавства у вивченні та популяризації історико-культурної спадщини України.

• Історико-культурна і релігійна спадщина Києва та її використання в туристсько-екскурсійній галузі.

Презентація доповіді проф.Т.Божук

Робочий момент

Цікавими були доповіді учасників конференції.

Актуальними і надалі продовжують залишатися теми, присвячені популяризації історико-культурних і релігійних об’єктів та залучення їх до екскурсійних програм і туристичних маршрутів.

Т.Божук