Вручення дипломів магістрам-журналіcтам ТНПУ (ФОТО)

Вручення дипломів
магістрам-журналістам ТНПУ

У п’ятницю, 11 лютого, відбулося вручення дипломів магістрам факультету філології і журналістики в актовій залі головного корпусу Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

Розпочалася церемонія із промови доктора філологічних наук, професора кафедри загального мовознавства і слов’янських мов, декана факультету філології і журналістики Вільчинської Тетяни Пилипівни: «Нашим студентам хочу побажати перемог. Ніколи не зупиняйтесь на досягнутому, ставте цілі, впевнено йдіть до них і досягайте. Не бійтеся йти вперед, бо шлях вперед – це шлях змінити себе, це шлях змінити світ! Не бійтеся творити добро, бо воно сторицею повернеться до вас. Будьте щасливі, отримуйте задоволення від життя і не відкладайте його на потім».

Промова декана факультету філології і журналістики Вільчинської Тетяни Пилипівни

Долучилися до привітань випускників професор, доктор філологічних наук, завідувач кафедри журналістики Поплавська Наталія Миколаївна;  кандидат філологічних наук, доцент, завідувач кафедри загального мовознавства і слов’янських мов Бачинська Галина Василівна; кандидат філологічних наук, доцент, завідувач кафедри української мови та методики її навчання Петришина Ольга Ігорівна; кандидат філологічних наук, доцент кафедри теорії і методики української та світової літератури Грицак Наталія Русланівна.

Ведучі церемонії. Студентка ЖУР-3  Соломія Бронецька і студент групм Ж-11 Назарій Голуб
Ведучі церемонії. Студентка ЖУР-3  Соломія Бронецька і студент груп и Ж-11 Назарій Голуб

«Цьогоріч випускники магістратури особливі – успішні та вже реалізовані у професії, зі своїми особистими проєктами. Тематика їх магістерських досліджень є цьому підтвердженням. Кожен працював над темою, яка  безпосередньо стосувалася їх практичної діяльності», – зауважила професор, доктор філологічних наук, завідувач кафедри журналістики Поплавська Наталія Миколаївна.

Студенти інших курсів привітали магістрів, показавши свої таланти. Зокрема студентка 3 курсу факультету мистецтв та 3 курсу факультету філології і журналістики Соломія Бродецька продемонструвала чотири українські пісні: «Я піду в далекі гори», «Водограй», «Червона рута» та «Це моя земля». Студентка 4 курсу факультету мистецтв Мар’яна Кікцьо заспівала пісню «Лови момент». Третьокурсниця факультету мистецтв Анастасія Савчук прочитала вірш «І все на світі треба пережити». Студентка 2 курсу факультету філології і журналістики Ірина Буката продекламувала «Вірш про життя». Танець під пісню «Рандеву» виконала студентка 2 курсу факультету філології і журналістики Катерина Магула.

Магістри-журналісти з викладачами

«Якщо чесно, то дуже важко усвідомити, що завтра почнеться вже нове життя. Навчання я відразу поєднувала з роботою, тому різкого переходу немає. Завершення магістратури – це дуже трепетний і зворушливий момент. Ми зрозуміли, що вже дорослі та повноцінні професіонали і, я сподіваюсь, що кожен працюватиме за фахом. Саме факультет філології і журналістики дав мені можливість поєднувати роботу із навчанням. Мені вдалося це робити із третього курсу. Викладачі розуміли, що я працюю за професією, розуміли наскільки нам, журналістам, важливо отримувати практичні навички. Мій факультет та моя кафедра журналістики класні тим, що ми можемо поєднувати теоретичні знання та практичні навички, а це просто неоціненний досвід для журналіста»
, – поділилася враженнями випускниця-магістрантка, журналістка новинного відділу львівського телеканалу «НТА» Оксана Рогачук.

Студентка 1 курсу

Вікторія Кузьма