Студентки полонійного відділення ТНПУ відвідали з "Дні польської культури" в Тернополі (ФОТО)

Студентки полонійного відділення ТНПУ
відвідали з "Дні польської культури"
в Тернополі

У п’ятницю, 11 лютого,  студентки полонійного відділення факультету філології і журналістики разом із викладачами кафедри загального мовознавства та слов’янських мов відвідали захід "Дні польської культури" у межах реалізації проєкту "Пізнаймо один одного - українці в Сувалках,  поляки в Тернополі".

Захід відбувався у кількох напрямах та не залишив нікого байдужим, бо всі змогли знайти для себе щось цікаве.

Відкриття заходу

Відвідувачі оглянули фотовиставку, погортали тематичні книги про сусідню державу у бібліотеці просто неба, сходили на виставу "Гормон кохання,  або Тестостерон" у драматичному театрі та спробували традиційні польські наїдки.

Колектив кафедри загального мовознавства та слов’янських мов на відкритті фотовиставки.

Студентки групи СОПМ-11 на тематичних заходах

Бібліотека просто неба не залишила нікого байдужим

Викладачі кафедри загального мовознавства та слов’янських мов дегустують традиційні польські страви

Захід усім сподобався та допоміг більше дізнатися про країну, мову якої вивчають на факультеті філології і журналістики.

Студентка групи СОПМ-11
Наконечна Аліна