День безпечного Інтернету  на кафедрі теорії і практики перекладу ТНПУ

День безпечного Інтернету

на кафедрі теорії і практики перекладу ТНПУ

14 лютого студенти другого курсу кафедри теорії і практики перекладу взяли участь у кіноперегляді фільму, присвяченому Дню безпечного Інтернету. Фільм було запропоновано Кіноклубом на Зеленій (модератор Олександр Степаненко) та Кіноклубом при ТНПУ ім.В.Гнатюка (модератор Наталія Пасічник).

Також відбулася дискусія про реалії дотримання і ризики для нашого права на приватність - з огляду на всепроникнення цифрових технологій в сучасне життя.

Під час обговорення

Стрічка «Стираючи Девіда» була знята у Великобританії. Сюжет фільму такий: Девід Бонд живе в країні, де стежать за кожним кроком. Він вирішує з’ясувати, як багато знають про нього приватні компанії та уряд, тож провокує встановлення над собою нагляду, а потім намагається зникнути. Цей крок назавжди змінює все його життя. Залишивши вагітну дружину й малу дитину, він вирушає у подорож, а за ним, через державні бази даних, стежать двоє приватних детективів. Ця ситуація змушує його зрозуміти значення недоторканності приватного життя – та її втрати.

Автор фільму Девід Бонд – режисер, продюсер та сценарист документальних фільмів, рекламних роликів і короткометражних фільмів, відзначених численними нагородами. Він також і головний персонаж стрічки «Стираючи Девіда», першого повнометражного документального фільму, знятого ним. 2004 року закінчив Met Film School і відтоді працював над різноманітними кінопроектами на соціальні й політичні теми. «Стираючи Девіда» – його перший повнометражний документальний фільм. Девід Бонд разом зі своїм творчим партнером Ешлі Джонс керує компанією Green Lions і зараз працює над кількома проектами, зокрема, новими повнометражними документальними фільмами і циклами радіопередач для BBC. Крім того, він пише книжку про свій досвід утікача.

Доцент кафедри теорії і практики перекладу
Пасічник Наталія Іванівна