День єднання в ТНПУ (ФОТО, ВІДЕО)

День єднання в ТНПУ

Сьогодні, 16 лютого 2022р., відповідно до Указу Президента України «Про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства» від 14 лютого 2022 року № 53/2022 Україна вперше відзначає День єднання.

Урочисто відзначили це свято в ТНПУ.  Зранку перед головним корпусом у студмістечку вишикувалися з прапорами та стрічками в національних кольорах викладачі, працівники та студенти університету.

У єдності - сила!

Це свято встановлено задля посилення консолідації українського суспільства, і наш університет дружно  протиставив зовнішнім гібридним загрозам свій оптимізм та  любов до України.

З гарним настроєм і вірою у перемогу

Зі щирою і  проникливою промовою звернувся до учасників дійства перший проректор ТНПУ професор Терещук Григорій Васильович.

Звернення проф.Г.В.Терещука

Прості і мудрі слова Григорія Васильовича знайшли відгук в кожному серці, спонукали до виокремлення найголовнішого - необхідності єднання українців задля майбутнього, вселили впевненість, що ніякий психологічний тиск і зовнішні провокації не прохитнуть наших позицій, та надію на торжество розуму і припинення війни.

Святково та урочисто піднявся в напрочуд чисте небо і високо замайорів синьо-жовтий прапор - уособлення волі і незалежності нашої держави.

Підйом прапора

Гордо і піднесено лунав у передвесняному повітрі Гімн України.

З Україною в серці

Дорогі друзі!  Вітаємо всіх з Днем єднання! Нехай цей день стане для нас стимулом для дій! Щоб міжнародна спільнота розуміла: українців не залякати. Щоб наші слова і вчинки наближали нашу перемогу!

Слава Україні!

Більше світлин дивіться в альбомі

Пресслужба ТНПУ