Конкурс наукових робіт з психології   в обласному відділенні МАН України (ФОТО)

Конкурс наукових робіт з психології

в обласному відділенні МАН України

Я, як голова журі конкурсу наукових робіт слухачів Тернопільського обласного відділення Малої академії наук України, вражена дослідженнями старшокласників у галузі психології.  Захист конкурсних робіт відбувався у 2 етапи: 1 етап – індивідуальний постерний захист (11 лютого 2022 року); 2 етап – публічний захист у рамках наукової конференції (16 лютого 2022 року).

Справді, дуже цікавими і  актуальними були проблеми дослідження: «Стресостійкість як чинник успішності старшокласників під час зовнішнього незалежного оцінювання», «Психологічний профіль особистості старшокласників – активних користувачів соціальних мереж», «Сімейні цінності в ієрархії загальнолюдських цінностей підлітків та старшокласників», «Особливості прояву інтернет-залежності підлітків»,  «Теорія Вікна Овертона як засіб контролю свідомості суспільства», «Соціально-психологічні чинники суїцидальної поведінки підлітків» та ін.

Під час постерного захисту

Презентація емпірчиного дослідження ціннісних ієрархій старшокласників.
Презентація емпіричного дослідження ціннісних ієрархій старшокласників

Актуальне дослідження інтернет-адикції підлітків

Презентація емпіричних показників стресостійкості старшол=класників.
Презентація емпіричних показників стресостійкості старшокласників

Приємно вразила не лише актуальність та складність досліджуваної проблематики, але й дуже впевнена  позиція учасників під час захисту, аргументованість відповідей на запитання, їх глибока обізнаність щодо предмету дослідження. Зацікавленою, наповненою дискусійним обговоренням, дружніми коментарями була атмосфера захисту. Насамкінець старшокласники отримали запрошення на навчання до найкращого університету – ТНПУ ім.В.Гнатюка.

Зав. кафедри психології розвитку та консультування
проф. Радчук Г.К.