У медіашколі ТНПУ «В ЕТЕРІ» вчили не боятися публічних виступів (ФОТО)

У медіашколі ТНПУ «В ЕТЕРІ» вчили

не боятися публічних виступів

У середу, 16 лютого, відбувся другий вебінар онлайн-медіашколи «В ЕТЕРІ» (з 12 запланованих) на тему: «Як не боятись публічних виступів». Керівником цієї зустрічі була кандидатка філологічних наук,  доцент кафедри журналістики Дащенко Наталія Левківна. “Сьогоднішня тема актуальна, адже сьогодні дуже важливо презентувати себе, бути публічною людиною, уміти говорити перед слухачами”, – зазначила керівниця.

Першою виступила Ірина Махтура – магістрантка спеціальності “Журналістика” ТНПУ, коректорка у пресовій агенції “Вільне життя”. Вона розповіла: як не боятись публічних виступів, як зробити страх своїм союзником, навіщо публічно виступати та виокремила методи, які допомагають опанувати страх. “Як не боятись? Ніяк! Найкраща стратегія – подружитись зі страхом”, – зауважила Ірина. Спікерка наголосила, що потрібно знайти у власних виступах джерело задоволення: “Більше задоволення – менше страху”.

Спікер Ірина Махтура

Ще одна спікерка Христина Надала – випускниця спеціальності “Журналістика” ТНПУ, менеджерка м’ясних магазинів “Студії м’яса”, розповіла про власний досвід, а саме:  про те, як подолати страх, як почуватись впевнено перед аудиторією. Вона зауважила, що не потрібно боятись виходити на публіку і виглядати смішними. “Коли вам кажуть зауваження – це мотивація ставати кращими”, – переконана Христина.

Спікер Христина Надала

Учасниця вебінару Марія Майкович із міста Збараж поділилась своїми враженнями: “Усі спікери великі молодці, чітко подають інформацію, як і викладачі. Пізнавально та цікаво. Оскільки я планую вступати на факультет журналістики, то ці вебінари допомагають опанувати навички, якими потрібно володіти”.

Другий вебінар медіашколи _В ЕТЕРІ
Другий вебінар медіашколи "В ЕТЕРІ"

Керівник вебінару Наталія Дащенко

Нагадаємо, що онлайн-медіашкола «В ЕТЕРІ» – освітній проєкт кафедри журналістики Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, метою якого є надати можливість старшокласникам та усім охочим спробувати себе в ролі журналіста й опанувати основи медіадіяльності.

Студентка групи Ж-11

Городецька Світлана