Участь ТНПУ в міжнародному проєкті з менеджменту інтернаціоналізації за підтримки DAAD (ФОТО)

Участь ТНПУ в міжнародному проєкті
з менеджменту інтернаціоналізації
за підтримки DAAD

Відбувся перший тиждень тренінгів у рамках міжнародного проєкту Management of Internationalisation and German-Ukrainian Academic Cooperation 2022–2023 (МоI Ukraine), організованого Ганноверським університетом імені Ляйбніца за фінансової підтримки DAAD. Для участі в проєкті було відібрано 16 представників українських закладів вищої освіти. ТНПУ на проєкті представляє провідний фахівець відділу аспірантури і докторантури Юлія Костюк.

Насичений тиждень розпочався із воркшопу від Dr. Brigit Barden-Läufer, яка очолює міжнародний офіс Ганноверського університету імені Ляйбніца. Вона презентувала свою установу і розповіла, як університет координує зусилля у сфері інтернаціоналізації й налагоджує співпрацю між підрозділами. Тренінг, присвячений концепціям і трендам інтернаціоналізації, вела Dr. Fiona Hunter — експертка і консультантка з сорокарічним досвідом, заступниця директора центру інтернаціоналізації вищої освіти Католицького університету Святого Серця (Мілан, Італія). Заключним заходом став триденний інтенсив з проєктного менеджменту від Leo Goudswaard, багатий на інсайти і групову роботу.

Тренінг, присвячений концепціям і трендам інтернаціоналізації, проводить Dr. Fiona Hunter.

Під час тренінгу з проєктного менеджменту

Курс МоI Ukraine розроблено Міжнародним офісом Ганноверського університету імені Ляйбніца в рамках Програми DAAD «Підтримка інтернаціоналізації українських вищих навчальних закладів». Він дасть змогу учасникам розвинути знання різних аспектів інтернаціоналізації, сприяти інтернаціоналізації своїх університетів, порівняти німецьку й українську освітню систему й університетські структури. Також кожен учасник буде реалізовувати індивідуальний проєкт інтернаціоналізації у своєму університеті, зможе відвідати Volkswagen Foundation, Alexander von Humboldt-Foundation, HRK, DAAD, DFG, а також пройти коротке стажування в німецьких ЗВО.

Наступний тренінговий тиждень розпочнеться 21 березня.

Відділ наукової роботи