У ТНПУ пройшли навчання з цивільного захисту (ФОТО)

У ТНПУ пройшли навчання

з цивільного захисту

21 лютого 2022 року в Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка пройшли навчання з питань цивільного захисту для адміністрації університету, керівників структурних підрозділів, завідувачів гуртожитків, заступників деканів факультетів тощо.

Терещук Г.В.
Слово має перший проректор ТНПУ проф.Терещук Г.В.

Навчання провів Олександр Варакута - фахівець з питань цивільного захисту в ТНПУ.

Олександр Варакута - фахівець з питань цивільного захисту в ТНПУ.
Олександр Варакута - фахівець з питань цивільного захисту в ТНПУ

Слова має проректор соціально-економічного розвитку Олег Гирило

Навчання з цивільного захисту ТНПУ

Огляд захисної споруди

Учасники навчань обговорили  чіткий алгоритм у разі встановлення надзвичайного стану, забезпечення оповіщення та зв’язку у надзвичайних ситуаціях, а також перевірили захисні споруди цивільного захисту, що знаходяться  в ТНПУ.

Дорогі друзі! Усі ми зараз пильно слідкуємо за новинами через нестабільність на східних кордонах і агресивні дії Російської Федерації. Прагнення миру і суверенітету України - основне бажання у ці дні. З волевиявлень і заяв прогресивних країн ми бачимо - весь світ на нашому боці! Закликаємо усіх вірити у силу і нездоланність  Збройних сил
України та зберігати спокій! Єднаймось навколо ідей патріотизму і стійкості, допомагаймо нашим захисникам! Впевнені, ми гідно здолаємо виклики часу!

Слава Україні!

Пресслужба ТНПУ