Науковці географічного факультету представили ТНПУ на всеукраїнському форумі "Welcome guide" (ФОТО)
Науковці географічного факультету
представили ТНПУ
на всеукраїнському форумі
"Welcome guide"

Науковці географічного факультету Тетяна Божук і Богдан Гавришок взяли участь онлайн 22 лютого 2022 р. у всеукраїнському форумі "Welcome guide", організованому Агенцією регіонального розвитку Чернігівської області.

З вітальним словом звернулася до присутніх Голова Державного агентства розвитку туризму Мар’яна Олеськів, а її заступниця з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Ольга Рабійчук ознайомила аудиторію з результатами опитування щодо необхідності регулювання діяльності екскурсоводів/гідів і розповіла про переваги Єдиного туристичного реєстру.

Доповідають Мар’яна  Олеськів і Ольга Рабійчук (ДАРТ)
Доповідають Мар’яна  Олеськів і Ольга Рабійчук (ДАРТ)

одне із визначень екскурсії
Одне із визначень екскурсії

нові вимоги до екскурсій
Нові вимоги до екскурсій

Цікавою була доповідь Володимира Казакова (завідувача кафедри туризму та економіки Криворізького державного педагогічного університету, найкращого гіда 2021 року) про компетентності гідів для цілей екскурсій промислової тематики.

Також учасники форуму дізналися інтерпретацію формули вдалої екскурсії, ознайомилися із еколого-пізнавальними стежками Мезинського НПП.

Т.Божук