ТНПУ на міжвузівському науковому семінарі з кафедрою соціальної географії та рекреаційного природокористування Чернівецького національного університету (ФОТО)
ТНПУ на міжвузівському науковому семінарі
 з кафедрою соціальної географії
та рекреаційного природокористування
Чернівецького національного університету

Викладачі кафедри географії України і туризму, а також студенти ОПП «Туризм» ТНПУ ім. В. Гнатюка, екскурсоводи-практики і наукові співробітники НПП «Медобори» взяли участь онлайн 22 лютого 2022 р.  у міжвузівському науковому семінарі «Підвищення якості підготовки працівників туристичного супроводу: місія університетів», організованому у рамках співпраці з кафедрою соціальної географії та рекреаційного природокористування Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Професор Тетяна Божук у доповіді «Екскурсовод очима респондентів (за матеріалами соціологічного опитування) презентувала результати анкетного опитування, проведеного в ТНПУ у рамках науково-практичного семінару «Екскурсійні послуги: адаптація до сучасних вимог» (2020 р.).

Науковий семінар розпочинає доповідь проф. Тетяни Божук

Зацікавлення викликав геокешинг.
Зацікавлення викликав геокешинг

Учасники дискусії

Жанна Бучко поділилася враженнями про конкурси

Колеги із Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича ознайомили присутніх із методами удосконалення індивідуального тексту екскурсії (Король О.Д., завідувач кафедри
 географії та менеджменту туризму), квест-екскурсією як інноваційною формою екскурсійної діяльності (Марія Паламарюк), організацією конкурсів з розробки туристичних маршрутів як засобом популяризації культурного надбання та залучення творчої молоді (Жанна Бучко, завідувач кафедри  соціальної географії та рекреаційного природокористування), конкурентного середовища (Максим Тангер, студент).

Присутні жваво брали участь у обговоренні.

Т.Божук