Викладачі кафедри географії України і туризму ТНПУ  на лекції «Готельно-ресторанний бізнес: французький досвід» (ФОТО)

Викладачі кафедри географії України
 і туризму ТНПУ
 на лекції
«Готельно-ресторанний бізнес:
французький досвід»

У рамках договору ТНПУ та федерації «Обміни Франція-Україна» (ФОФУ) про співпрацю представники ФОФУ 23 лютого організували і провели першу лекцію онлайн на тему: «Готельно-ресторанний бізнес: французький досвід».

Координатором цієї співпраці у ТНПУ є Пежинська Ольга Михайлівна.

Ця тема, у запропонованому ними напрямку “Туризм, Готельний та Ресторанний бізнес”, цікава і актуальна для спеціальності 242 Туризм, яка є випусковою спеціальністю на кафедрі географії України і туризму.

Тому викладачі кафедри скористалися нагодою прийняти участь і ознайомитись із цікавим досвідом роботи невеликого готелю-ресторану «LE RANCH DES LACS»у французькій провінції.

Власники готелю-ресторану «LE RANCH DES LACS» JULES і FRANÇOISE LAHAYE розповіли про історію свого закладу.

Розповідь про свій готель JULES  і FRANÇOISE LAHAYE
Розповідь про свій готель JULES  і FRANÇOISE LAHAYE

Відповіді на запитання учасників.j
Відповіді на запитання учасників

Потім лекція «Hôtellerie, restauration: expérience française» перейшла у формат спілкування і відповідей на запитання учасників зустрічі.

Спілкування учасників зустрічі.
Спілкування учасників зустрічі

Присутня студентка поділилася своїми враження від проходження стажування у готелі-ресторані «LE RANCH DES LACS».

Враженнями ділиться студентка, яка проходила стажування у готелі-ресторані «LE RANCH DES LACS».

Лекція, загалом, проходила у невимушеній атмосфері і мала велике пізнавальне і практичне значення.

Слова вдячності учасників для JULES  і FRANÇOISE LAHAYE
Слова вдячності учасників для JULES  і FRANÇOISE LAHAYE

Із нетерпіння чекаємо на наступні зустрічі у рамках співпраці ТНПУ та федерації «Обміни Франція-Україна» (ФОФУ).

Доцент кафедри географії України і туризму
Альтгайм Любов Богданівна