Звернення ректора ТНПУ   у зв'язку з ситуацією в країні
Звернення ректора ТНПУ

у зв'язку з ситуацією в країні

Шановна університетська громадо!

Сьогодні в Україні оголошено воєнний стан. Закликаю всіх зберігати спокій, не поширювати паніку. Працюємо далі в дистанційному режимі.

У підрозділах адміністрації переходимо в режим чергування по одній особі в підрозділі. Студентам, які проживають в гуртожитках рекомендуємо поїхати додому і звідти брати участь в навчальному процесі. Відповідальним за цивільний захист фахівцям О.Варакута та Ю.Сокотов спільно з адмінгосподарською частиною забезпечити постійний доступ до приміщень укриття на базі студмістечка, забезпечивши їх функціонування всім необхідним.

Ми розуміємо тривожність ситуації. Проте ми віримо в ЗСУ. І памятайте: найстрашніший ворог цієї миті - паніка.

Слідкуйте за повідомленнями в наших групах. Будь ласка, зберігайте спокій та холодний розум. У разі необхідності заспокойте ваших близьких.

Слідкуйте тільки за офіційними новинами!

Бережіть себе і своїх рідних. Божої всім опіки та миру. Все буде Україна!

Ми разом і ми сильні. Слава Україні!

Ректор ТНПУ проф.Богдан Буяк