У ТНПУ провели планове засідання ректорату (ФОТО)
У ТНПУ провели

планове засідання ректорату

Як ми вже повідомляли, відповідно до рішення МОН України ТНПУ працює в дистанційному режимі.

Сьогодні в університеті відбулося планове онлайн-засідання ректорату. Серед найважливіших питань - діяльність ТНПУ в умовах російсько-української війни.

ректоратректоратректорат
Учасники онлайн-засідання ректорату

Як відомо, ТНПУ має три сховища. Під час засідання проаналізовано їх заповненість і потреби минулої ночі, коли Тернопіль вперше у 21 столітті почув сигнали бойової повітряної тривоги. Відповідно задля комфортного розміщення тернополян в укриттях прийнято рішення передати у сховища каремати, мати та інші доречні засоби для облаштування побуту, забезпечити питною водою тощо.

Підтримали ініціативу студентського активу та волонтерів: прийнято рішення за кошти профспілкових комітетів працівників та студентів придбати  для сховищ аптечки із засобами і ліками першої необхідності, включно з апаратами для вимірювання тиску.

ректорат
Учасники засідання висловили готовність працювати заради перемоги України

На базі ТНПУ, за згодою зі міського координаційного штабу, вже розміщені евакуйовані. ТНПУ активно готує додаткові місця для тимчасового розміщення людей з тих областей, де тривають активні військові дії. .

Ректор ТНПУ звернувся з проханням до усіх, хто має можливість прийняти у свої домівки евакуйованих українців, телефонувати за номером міського координаційного штабу 0981747741.

Всі служби університету працюють відповідно до воєнного стану в державі. Зберігаємо спокій, дотримуємося встановлених правил. Наголошуємо також:  пильно оцінюйте достовірність інформації і не піддавайтеся на фейки.

Робимо те, що маємо робити!
Допомагаємо тим, хто потребує допомоги.

Ми вдячні захисникам України і докладемо усіх сил задля перемоги.

Ми переможемо!

Слава Україні!