На адресу ТНПУ надійшов лист зі словами підтримки від партнерів з Туреччини (ФОТО)
На адресу ТНПУ надійшов лист

зі словами підтримки від партнерів

з Туреччини

Партнер ТНПУ Стамбульський фонд науки і культури (Туреччина) висловив підтримку України.

Як повідомила доц.Наталія Морська, на адресу історичного факультету ТНПУ надійшов лист від Саїда Юдже, виконавчого директора Стамбульського фонду науки і культури.

Ільхам Мірадж, доктор фізико-математичних наук, професор, заступник виконавчого директора Стамбульського фонду науки і культури опублікував звернення на своїй сторінці у ФБ.

На підтримку наших українських друзів та братів!

Ми поділяємо біль, який завдає вам жорстокими та нелюдськими атаками Росія. Ці удари спрямовані проти невинних українців, зокрема дітей, жінок та людей похилого віку.

Ми рішуче засуджуємо російську окупацію! У 2022 році такий акт жорстокості можливий тільки від нецивілізованих людей, які навіть не мають частки людяності.

Жадібна, амбітна та жорстока політика Росії спрямована не тільки проти країн, що знаходяться навколо неї, але завдає шкоди і її власним громадянам.

Потрібно зрозуміти, що не в силі правда, а в правді сила.

Відповідальність за трагедію, що розгортається, також несуть окремі країни і весь західний світ, чиї очі залиті кров'ю і наживою. Країни, і які мовчки чекають для себе вигоди.

Ми, ваші друзі та брати у Туреччині, вважаємо вас членами нашої родини.

У глибині своїх сердець ми відчуваємо біль та страждання, які ви відчуваєте.

Ми молимо Всевишнього Аллаха про те, щоб ви якнайшвидше позбулися страждань, завданих загарбниками та агресорами, і закликаємо всі країни в цілому, окремих державних осіб та представників установ встати та голосно заявити протест проти несправедливості та придушення!

Ми з вами всім нашим серцем та почуттями.

Бог допоможе вам!

Саид Юдже

Голова опікунської ради
Стамбульського фонду науки та культури