Не словом, а ділом: польські партнери ТНПУ  підтримують Україну (ФОТО)

Не словом, а ділом:
польські партнери ТНПУ
 підтримують Україну

ТНПУ висловлює глибоку вдячність нашим польським партнерам, академічним та студентським родинам Познанського медичного університету (Poznan University of Medical Sciences) (зокрема кафедрі медицини навколишнього середовища (Dr. Piotr Rzymski)) та Університету Адама Міцкевича у Познані (Adam Mickiewicz University) (зокрема кафедрі захисту води, Dr. Piotr Klimaszyk) за допомогу українцям у складний воєнний час.

Наші польські партнери організували збір речей першої необхідності для постраждалих і біженців, а також збір крові в мобільних пунктах здачі крові. Перші автобуси з гуманітарною допомогою вже на шляху в Україну, але акція не припиняється.

Ми надзвичайно зворушені дієвою допомогою польського народу нашій країні, яка дає жорстку відсіч агресорові. Разом до перемоги! Слава Україні!

Фальфушинська Г.І.