Німецький партнер ТНПУ пропонує розміщення для студентів і викладачів з України

Німецький партнер ТНПУ

пропонує розміщення

для студентів і викладачів з України

Університет прикладних наук Анхальту, з яким ТНПУ співпрацює в рамках проєкту DigIn.Net2, фінансованого DAAD, пропонує викладачам та студентам допомогу та тимчасовий прихисток в Німеччині на час війни. Університет прикладних наук Анхальту створив команду кризового управління під керівництвом президента проф. Йорга Багдана (Prof. Dr. Jörg Bagdahn) та вже починаючи з другого дня активних бойових дій в Україні допомагають нашим краянам.

Зокрема, проф. Сіменс, який є керівником проєкту DigIn.Net2 з п’ятниці чергує на прикордонних пунктах Польщі та Словаччини, щоб надавати допомогу на місці. Створено рахунки для благодійних пожертв «Ukrainehilfe 2022» та базу бажаючих стати хостами для українців.

Ми вдячні європейським партнерам за підтримку в цей нелегкий час. Разом ми сильніші!

Г.І.Фальфушинська