Підтримка ТНПУ від литовських партерів з Каунаса

Підтримка ТНПУ

від литовських партерів з Каунаса

Міжнародна спільнота продовжує підтримувати українців у боротьбі з агресором. Наші партнери з Університету Вітовта Великого (Литва), з якими ТНПУ цьогоріч подав спільний проєкт ERASMUS+ КА2, долучаються до допомоги українцям. Як зазначила Sigita Remeikiene, координатор організації збору гуманітарної допомоги для України в Університеті, працівники університету проводять збір речей, засобів особистої гігієни та лікарських засобів відповідно до надісланого нами переліку, перераховують кошти місцевій організації громадянського суспільства NGO Blue/Yellow, яка закупляє і доставляє необхідні ЗСУ та населенню товари та має напрацьовані для цього механізми ще починаючи з 2014 р. Також проводиться збір гуманітарної допомоги, а місцева церква в Каунасі організувала плетіння маскувальних сіток для наших захисників.

Окрім цього, Литва надає прихисток біженцям, вже функціонує сайт, де українці можуть знайти тимчасове житло на території країни: https://stipruskartu.lt/ (доступний українською мовою).

Ми вдячні за допомогу і підтримку в цей непростий час. Україна в думках усього світу — тому переможемо.

Галина Фальфушинська та Юлія Костюк,
відділ наукової роботи