Партнери з іноземних вишів  долучилися до акцій на підтримку закритого неба
Партнери з іноземних вишів

долучилися до акцій

на підтримку закритого неба

Протягом останнього тижня люди зі всього світу просять закрити небо над Україною, щоби захистити мирне населення та їх домівки від нищівних авіаударів з боку загарбника. Петиція на онлайн-платформі Open Petition за короткий термін набрала понад 1200000 підписантів, однак, наразі, позитивної реакції з боку НАТО немає.

Кадри з нашим партнером, який взяв участь у протестах біля Посольства Росії в Угорщині

Акції підтримки Українського народу, участь в яких взяли наші партнери з Університету Анхальту

Наша академічна родина, партнери з іноземних вишів, студенти долучилися до акцій на підтримку закритого неба. Ми звернулися з проханням до наших партнерів з іноземних вишів з Польщі (29 установ), Чехії (3), Литви (1), Туреччини (3), Китаю (3), Словаччини (3), Австрії (2), Канади (2), Болгарії, Білорусії, Казахстану, Азербайджану, Боснія і Герцоговини, Грузії, Ірландії та Організацій Франції, Німеччини, США, Великобританії  максимально посприяти закриттю неба над Україною, що призведе до збереження тисячі життів нічим неповинних дітей, талановитої молоді, за якою майбутнє нашої держави, берегинь домашнього вогнища та наших Героїв, які ціною власного життя оберігають нас, звичайних мирних жителів, а також словами вдячності за все, що вже зроблено.

петиція

Текст петиції, надісланої нашим партнерським вишам за кордоном

Весь світ з нами та за нас! Відтак, ми вистоїмо і переможемо!!!

Слава Україні!

Г.І.Фальфушинська