ТНПУ запрошує долучитися до соціальної ініціативи
ТНПУ запрошує долучитися

до соціальної ініціативи

Любі друзі, ми зачинаємо соціальну ініціативу. Сьогодні твориться історія Великого народу і ми – головні персонажі на цьому історичному майданчику. Покладіть на папір ваші побоювання, коли ви чули звуки сирен, ваші переживання, коли ви залишали ваші домівки, ваші очікування від нової місцевості, куди ви вирушили, що ви робите зараз, про що ви мрієте і які плани ви реалізуєте після закінчення війни.

На сторінках нашого Університету у соціальних мережах ми висвітлимо ваші історії, розкажемо світу про «9 кіл Пекла», через які проходять зараз українці від самих малесеньких, які народилися під звуки канонад до самих поважних і сивочолих, про незламність духу нашої Нації і про неймовірні перспективи Нової України, яку ми відбудуємо і з якою буде рахуватися весь світ. Наші перекладачі перекладуть ці історії п’ятьма найбільш поширеними мовами світу і весь світ дізнається про жахіття, які відбуваються тут і зараз. Чим більше таких історій, тим скоріше нас почують світові спільноти і допоможуть зупинити війну.

Свої історії завантажуйте в гугл-форму за покликанням:

Історії
Поділіться своєю історією!