Відбулося планове засідання ректорату ТНПУ
Відбулося планове засідання

ректорату ТНПУ

Сьогодні, 11 березня 2022 року планове засідання ректорату ТНПУ почалося із запізненням через проголошену повітряну тривогу.

Члени ректоратуЧлени ректорату
Учасники засідання

Головне питання порядку денного засідання - про результативність роботи науково-дослідних лабораторій та центрів університету. Доповідала проректор з наукової роботи і міжнародного співробітництва Г.І. Фальфушинська.

Г.І.Фальфушинська
Фальфушинська Г. І. доповідає про роботу наукових підрозділів ТНПУ

Галина Іванівна Фальфушинська ознайомила присутніх з напрямами роботи підрозділів, досягненнями на сьогоднішній день та перспективами підвищення результативності роботи в майбутньому і, зокрема, в умовах військовї агресії в Україні. Доповідь проректор проілюструвала презентацією, окремі фрагменти якої пропонуємо вашій увазі.

Презентація

Г.І.Фальфушинська в доповіді виокремила проєктну діяльність, яка дає кошти на обладнання та устаткування, госпдоговірну діяльність, договірну та соціокультурну і освітню діяльність, яка в ТНПУ дуже потужна і перспективна.
Ректор Б.Б.Буяк наголосив, що перспективною є інтеграція напрямків, НДЦ та стартапів з перспективою створення з осередків повноцінних наукових центрів, які здатні функціонувати в умовах ринку і підтверджують статус університету.

Обговорено також питання організації навчання у дистанційній та змішаній формі, термінів і специфіки проведення модульних контролів, альтернативних видів педагогічної практики, дистанційного навчання на базі ТНПУ абітурієнтів, створення силами викладачів та студентів онлайн-шкіл для учнів тощо.

Пресслужба ТНПУ