Університет Прикладних Наук Анхальту продовжує допомагати українцям у воєнний час

Університет Прикладних Наук Анхальту
продовжує допомагати українцям
у воєнний час

Дає перші плоди дружня підтримка від Університету Анхальту в Кетені (Hochschule Anhalt - Anhalt University of Applied Sciences), з яким ТНПУ співпрацює в рамках проєкту DigIn.Net2, фінансованого DAAD. Раніше була опублікована інформація, що Університет Анхальту пропонує викладачам та студентам тимчасовий прихисток в Німеччині, а також створив рахунки для благодійних пожертв «Ukrainehilfe 2022» і базу охочих стати хостами для українців (https://tnpu.edu.ua/news/6962/).

На сьогодні в Кетені вже поселилися перші тимчасово переміщені особи – студенти різних українських університетів. Їх чекав теплий прийом і допомога з усім необхідним.

Гостинна зустріч

Паралельно триває збір гуманітарної допомоги для українців. Наші німецькі партнери передають надзвичайно затребувані предмети: каремати, спальні мішки, продукти харчування, підгузки і дитяче харчування тощо.

Збір допомоги для України

А на центральній площі Кетена з’явився величезний малюнок у синьо-жовтих тонах – мистецьке ствердження, що місто підтримує Україну й українців. Ми глибоко зворушені зусиллями німецьких партнерів, що допомагають нашій країні витримати удари агресора, і підставляють плече академічній та студентській спільноті в час непростих випробувань.

Висловлюємо слова глибокої вдячності всій академічній родині Університету Прикладних Наук Анхальту та, особливо, проф. Едуарду Сіменсу (Prof. Eduard Siemens) та Оксані Василенко (Dr. Oksana Vasylenko) за допомогу та підтримку!
На центральній площі Кетена

Галина Фальфушинська та Юлія Костюк,