ЗМІ про нас. У ТНПУ на курси з української мови зареєструвалися 300 людей ЗМІ про нас

У ТНПУ на курси з української мови

зареєструвалися 300 людей

300 людей зареєструвалися на курси з української мови в Тернополі. Їх безкоштовно організовують для тимчасово переміщених осіб. Про це розповіла розповіла координаторка курсів Уляна Ленько.

Дівчина каже, заняття проводитимуть онлайн викладачі педагогічного університету, запланували 10 уроків.

"Ми не сподівалися, що буде стільки охочих. Усіх розділимо на групи по 20 людей. Загалом плануємо провести 10 уроків. Викладачі навчатимуть граматики. Розкажуть про граматичні відмінності між російською і українською мовами. Проведуть уроки з читання, а також вчитимуть розмовної лексики", - каже Уляна Ленько.

Завідувачка кафедри загального мовознавства і слов’янських мов Галина Бачинська розповіла, перший урок розпочнеться цієї п’ятниці:

"Що ми будемо розглядати на наших заняттях? Починаємо з фонетики і закінчуємо стилістикою української мови. До проведення занять залучаємо всіх викладачів кафедри загального мовознавства і аспірантів. Ми будемо працювати практично, щоб люди змогли себе реалізувати в усному мовленні".

Галина Бачинська каже, курси триватимуть до квітня. Але, якщо будуть охочі вивчати українську мову, курси продовжать.

Богдан Боденчук,
Суспільне