Студенти ТНПУ розвивають потужний кібернаступ на країну-агресора
Студенти ТНПУ розвивають потужний

кібернаступ на країну-агресора

Ми не називаємо їхніх прізвищ. Ми на показуємо їхні обличчя. Ми дякуємо їм за потужний волонтерський вклад, спрямований на дезорганізацію країни, яка підло порушила кордони незалежної і суверенної України, направивши в наші міста і села військові озброєні формування.

Відразу після початку війни, коли утворили Волонтерський центр ТНПУ, у ньому виділився окремий напрямок - кібернаступ. Ми просимо розповісти про цей напрямок доцента фізико-математичного факультету Галину Романівну Генсерук, але наша співбесідниця небагатослівна.

Так, такий напрямок є, і у ньому задіяно багато людей - це і викладачі, і працівники, і студенти, і найкращі айтішники міста. Задіяні різні факультети - філології і журналістики, фізико-математичний, іноземних мов, інженерно-педагогічний тощо.  На важливості інформативного супротиву наголошував і заступник міністра з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Артур Селецький.

Так звані "клавішні війська" ТНПУ не концентруються у конкретному місці, а "розпорошені" по великій території, з ними працюють кращі фахівці, і завдання свої учасники кібернаступу виконують відмінно.

Це вони зупиняють віруси дезінформації, посилюють кібератаки на ресурси ворога, провадять інформаційно-аналітичну діяльність, спрямовану на протидію російській пропаганді та інформування міжнародних організацій і іноземних держав про злочини окупантів. Це вони блокують тролів і брехунів з-за "порєбріка" і розповідають правду про злочини путінського рашистського режиму в Україні усьому світу.

Ми не дізнаємося їхніх імен. Але вони є, їх багато, і це така сила, якої ворог боїться. Вони працюють вдень і вночі.

А перемога у нас буде спільна - жадана і радісна! Серед тих, хто її наближає - волонтери кібернаступу ТНПУ.

Ви теж можете допомогти,  звернувшись у  Волонтерський центр ТНПУ.

Пресслужба ТНПУ