ЗМІ про нас. Про проєкт “Українська для переселенців” у ТНПУ

Про проєкт

“Українська для переселенців”

у ТНПУ

У важкий і тривожний час Тернопілля гостинно приймає внутрішньо переміщених осіб. ТНПУ наполегливо працює на перемогу, і один з напрямків волонтерства - мовний...

Н.Колтун
Повідомляє администратор групи Фан-клуб Українського радіо Тернопіль
Наталка Колтун

Російськомовні переселенці у Тернополі мають шанс максимально українізуватися і покращити знання державної мови. Понад 300 із них записалися на онлайн-курси української мови, які організували для них викладачі кафедр української мови та методики її навчання та загального мовознавства і слов’янських мов Тернопільський національний педагогічний університет ім.Володимира Гнатюка.
Про проєкт “Українська для переселенців” говоримо із деканом факультету філології і журналістики, доктором філологічних наук, професором Тетяною Вільчинською.
Слухати запис можна тут  https://cutt.ly/2SCLK7y

Розмова з деканом факультету філології і журналістики, доктором філологічних наук, професором Тетяною Вільчинською

Пресслужба ТНПУ