Особистісно-професійне становлення студентів-психологів ТНПУ ім. В.Гнатюка під час проходження консультаційної практики  (ФОТО)
Особистісно-професійне становлення
студентів-психологів ТНПУ ім. В.Гнатюка
під час проходження
консультаційної практики

Відповідно до навчального плану зі спеціальності 053 Психологія з 07 лютого по 05 березня 2022 року студенти-психологи денної форми навчання проходили консультаційну практику. Сьогодні, 25 березня, вони успішно презентували на підсумковій zoom конференції досвід, який здобули.

Презентація досвіду

Співпраця із психологічною службою ТНПУ

Зазначений вид практики є інтегруючим компонентом особистісно-професійного становлення фахівця, який передбачає оволодіння різними видами діяльності психолога, формує потребу професійного самовдосконалення через самопізнання, самовизначення студента в різних професійних ролях у реальних умовах.

Аналітичний звіт за результатами проведеної діагностичної роботи, індивідуальні консультації, розробка тренінгових програм, практикумів, пам’яток для працівників організації... і це не повний список завдань, які вдалось зреалізувати.

Студенти вдячні університету, викладачам кафедри психології розвитку та консультування, базам практик за те, що завдяки різноманіттю практик можуть побути справжніми фахівцями у різних сферах майбутньої професії та зрозуміти чи зробили правильний вибір.

І попри це, активна волонтерська діяльність. Пишаємось нашими студентами! Наближаємо перемогу разом! Все Буде Україна!

Старший методист
консультаційної практики