ТНПУ спільно з Прикарпатським та Дрогобицьким університетами запрошує на науковий лекторій з актуальних тем

ТНПУ з Прикарпатським
та Дрогобицьким університетами
запрошує на спільний науковий лекторій
з актуальних тем

Академічні родини Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника та Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка прочитають для здобувачів вищої освіти та всіх зацікавлених осіб лекції за актуальними напрямками суспільних, біологічних, природничо-математичних та гуманітарних наук.

Наразі ініціативу підтримали понад 100 науково-педагогічних працівників. Відвідування лекторію буде доступним для всіх охочих, що дозволить здобувачам із різних регіонів (у тому числі де ведуться активні бойові дії) виповнити компоненти неформальної/інформальної освіти та збагатити свій багаж знань.

Лекторій буде тривати 3 тижні, з 28.03.2022 р. до 15.04.2022 р. Розклад у форматі ексель-таблиці з активними покликаннями розміщений
тут. Лекції будуть відбуватися на платформах Google-meet та Zoom.

Учасники можуть отримати сертифікат про проходження лекцій, заповнивши гугл-форму по завершенню лекції (-їй). Покликання на гугл-форму знаходиться в розкладі.

Реалізація міжуніверситетського онлайн-лекторію повністю відповідає стратегічним планам розвитку університетів, зокрема активізації внутрішньої мобільності, висвітлення власних авторських методик та напрацювань, а також освітніх та наукових новацій, які розробляються в Університетах для широкої аудиторії.

Варто зазначити, що лекторій проводиться вже вдруге. Такий формат співпраці між Тернопільським національним педагогічним університетом та Прикарпатським національним університетом був започаткований ще у квітні 2020 р. відповідно до викликів пандемії COVID-19 та дістав дуже багато схвальних відгуків. На платформу онлайн лекцій TerPedu було оформлено свідоцтво на авторське право.

Проректор з наукової роботи
та міжнародного співробітництва