Студенти-психологи ТНПУ розпочали серію психологічних онлайн-тренінгів для старшокласників (ФОТО)

Студенти-психологи ТНПУ розпочали

серію психологічних онлайн-тренінгів

для старшокласників

Студенти 4 курсу спеціальності «Психологія» (кафедра психології розвитку та консультування, факультет педагогіки і психології, Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка) розробили програму онлайн-тренінгу для старшокласників Тернопільської ЗОШ №15 «Танго зі стресом», спрямовану на підвищення рівня стресостійкості.

24 березня 2022 року відбулося перше заняття на тему: «Обізнаний – означає «спокійний»». Учасники тренінгу дізналися про те, що таке стрес, проаналізували його основні види. Працюючи в групах, обговорили ознаки стресу та напруги.

Завдання психологічного онлайн-тренінгу.
Завдання психологічного онлайн-тренінгу

Дружне коло в zoom

Впродовж наступних занять старшокласники зможуть краще пізнати себе та своїх однолітків, навчитися ефективно комунікувати, розвивати навички емоційної саморегуляції та підвищити рівень власної стресостійкості. Тренінг наповнений інтерактивними методами (групова дискусія, мозковий штурм, аналіз проблемних ситуацій тощо) та формами роботи (робота в парах, робота в малих групах).

Інформаційне повідомлення

Однак в дистанційному форматі ефективний діалог і взаємодія між учасниками тренінгової групи можливі лише завдяки використанню широкого спектру можливостей електронних платформ (сесійні зали в Zoom, дошка та інструменти для спільної групової роботи), а також різноманітних онлайн-сервісів (GoogleJamboard, Linoit, Padlet, Scrumblr, Mentimeter тощо).

Саме така спільна взаємодія в інтерактивному онлайн-середовищі сприятиме підвищенню рівня стресостійкості старшокласників, а студенти 4 курсу мають можливість підвищити власний рівень тренерської майстерності.

Доцент кафедри психології розвитку та консультування
Зоряна Адамська