Лекторій від археологічної спільноти  ТНПУ «Арте по факту»: зустріч з Дмитром Пефтіцем (ФОТО)

Лекторій від археологічної спільноти ТНПУ
«Арте по факту»:
зустріч з Дмитром Пефтіцем

Коли рашисти приходять на твою землю, нищать культурні пам’ятки,  вриваються до бібліотек на тимчасово окупованих територіях, знищуючи українську літературу, з’являється ще більше люті та високої вмотивованості до боротьби за людяність, гідність та свободу.

24 березня у рамках лекторію від археологічної спільноти історичного факультету «Арте по факту» відбулася онлайн-зустріч з Дмитром Миколайовичем Пефтіцем – старшим науковим співробітником сектору археології Національного заповідника «Києво-Печерська Лавра».

Він же представив для загалу лекцію «Деякі тенденції у розвитку геометричного орнаменту на початку ранньозалізної доби», у якій розглянув т. зв. «орнаментальний вибух» на території Східної Європи, осередки геометризації, також висвітлив проблеми аналізу семантики орнаментів.

Лекція від Дмитра Пефтіця

Висвітлення важливих аспектів теми

Приємно, що кількість учасників заходу якісно збільшується. Цього разу до нас долучилася також Алла Адамівна Дмитренко – етнологиня, кандидат історичних наук, доцент Волинського національного університету ім. Лесі Українки.

Обговорення лекції

Богдан Степанович Строцень – далеко не лише організатор зустрічі, це людина, яка навчає як вести правдивий діалог, а не маніпулювати цим словом, як це часом буває.

Дякуємо усім учасникам лекторію! «Мусить же хтось бути нездоланний…» Мусить же хтось бути українцями.

Світлана Цвид