Студент факультету мистецтв ТНПУ створив низку пісень на подяку українським воїнам (ВІДЕО)

Студент факультету мистецтв ТНПУ

створив низку пісень

на подяку українським воїнам

Український гурт “5-й Океан” разом з його незмінним керівником, композитором, працівником Департаменту культури міста Івано-Франківськ, директором Народного Дому, студентом факультету мистецтв Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка Володимиром Бардецьким та авторкою прозових і поетичних книг, членкинею спілки християнських письменників, клінічною психологинею Нелею Романовською подарував усім захисникам нашої Батьківщини авторську пісню під назвою “Дякую, солдате!”.

Спілкуючись з авторами та виконавцями, дізнаємось, що пісня-подяка, як пророче передчуття, народилася за два тижні до початку бойових дій. “Ми ніколи не будемо знати, що воїни пережили на війні, оскільки вони зробили все для того, щоб ми не дізналися про це. Але нам під силу сформувати таку свідомість народу, при якій національні ідеї будуть стояти на п’єдесталі кожного українця” - розповідають Володимир Бардецький та Неля Романовська.

У Євангелії від Івана 15:13 знаходимо такі слова: “Ніхто більшої любови не має над ту, як хто свою душу поклав би за друзів своїх”, тому “ми повинні не тільки вшановувати пам’ять загиблих, а й віддавати шану живим” - вважають автори і виконавці гурту “5-й Океан”.

Зйомки відеокліпу пісні “Дякую, солдате!” відбувалися не з акторами, а реальними учасники бойових дій, ось чому “щиро звертатися до них в пісні було легко” - діляться спогадами Володимир Бардецький та Неля Романовська.

У доробку гурту “5-й Океан” це вже не перша пісня, яка піднімає дух народу і спонукає до вищих цінностей, адже чи література, чи будь-яке інше мистецтво в руках патріотів може зробити велику роботу і сформувати в душі людей таку гідність.

Кандидат педагогічних наук,
доцент Довгань Оксана Зіновіївна