Стартував спільний лекторій ТНПУ ім.В.Гнатюка, Прикарпатського та Дрогобицького університетів

Стартував спільний лекторій ТНПУ ім.В.Гнатюка,
Прикарпатського та Дрогобицького університетів

28 березня розпочався міжуніверситетський лекторій у рамках співпраці Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника та Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка.

У перший ж день, окрім здобувачів з ЗВО-організаторів, до лекторію долучилися й студенти з інших закладів вищої та фахової передвищої освіти, зокрема Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, Національного університету харчових технологій, КЗ ЛОР "Бродівський фаховий педагогічний коледж імені Маркіяна Шашкевича", Херсонського державного університету, Харківської державної академії культури. Понад 40 слухачів вже заповнили форму для отримання сертифікатів про результати неформальної / інформальної освіти.

Нагадуємо, що лекторій буде тривати 3 тижні, з 28.03.2022 р. до 15.04.2022 р. Розклад у форматі ексель-таблиці з активними покликаннями розміщений тут.

Лекції будуть відбуватися на платформах Google-meet та Zoom. Відвідування лекцій доступне для всіх охочих, що дозволяє здобувачам із різних регіонів (у тому числі де ведуться активні бойові дії) виповнити компоненти неформальної/інформальної освіти та збагатити свій багаж знань.

Оксана Горин та Галина Фальфушинська,
відділ наукової роботи