Міжнародний день спорту на благо розвитку та миру в ТНПУ
Міжнародний день спорту

на благо розвитку та миру в ТНПУ

6 квітня 2022 р. по всьому світу відзначають Міжнародний день спорту на благо розвитку та миру, що був започаткований у 2013 році Організацією Об’єднаних Націй разом з Міжнародним Олімпійським Комітетом, а 7 квітня 2022 р. все прогресивне людство відзначає «Всесвітній день здоров’я».
Колектив та студенти Тернопільський національний педагогічний університет ім.Володимира Гнатюка розуміють, що спорт та здоров’я мають унікальну силу для того, щоб сприяти об'єднанню людей навколо миру, дружби та розвитку. Традиційно, вже в котре, наш університет спільно з Національним олімпійським комітетом України, Олімпійською академією України (Тернопільське обласне відділення) проводить низку заходів спрямованих на розуміння спорту і здоров’я, як важливих складових нашого суспільного життя.
Чистота помислів та вчинків є тим символом, на якому повинно здійснюватися виховання молоді на принципах моралі, чесності та гідності.

Обираємо рух!

Факультет фізичного виховання ТНПУ