Практики в студентів-аналітиків ТНПУ відбуваються за графіком  (ФОТО)

Практики в студентів-аналітиків ТНПУ

відбуваються за графіком

Війна в Україні триває… Славні українські збройні сили відважно боронять країну і оберігають життя кожного. Основне завдання нашого університету в  умовах воєнного стану – максимально якісне проведення навчального процесу. Наша зброя сьогодні – це якісні знання і практичні вміння наших студентів, які стануть ще одним нищівним мечем для агресора.

Практична підготовка студентів, які навчаються за освітньою програмою «Аналітика суспільних процесів» спеціальності 033 «Філософія», у сучасних умовах набуває особливо важливого змісту.

З 4 квітня 2022 року розпочалася практика для аналітиків – здобувачів першого курсу другого магістерського рівня та аналітиків – здобувачів четвертого та третього курсів першого (бакалаврського) рівня.

Магістранти-аналітики  проходять педагогічну практику на випусковій  кафедрі філософії та суспільних наук ТНПУ, практикуючи викладання різних суспільних дисциплін. Методистами із суспільних дисциплін є доценти кафедри філософії та суспільних наук Морська Н.Л., Литвин Л.М., Поперечна Г.А., а з педагогіки і психології – доцент кафедри психології Кальба Я.Є.

Випускники-четвертокурсники також на випусковій кафедрі проходять практику з фаху, зорієнтовану на проведення науково-дослідної роботи та завершення написання і підготовки до захисту кваліфікаційної роботи. А третьокурсники-аналітики проходять пропедевтичну практику в Управлінні стратегічного розвитку міста Тернопільської міської ради, де керівником практики є начальник управління – Дейнека Юрій Петрович – стейкголдер освітньої програми «Аналітика суспільних процесів». Методистом від кафедри філософії та суспільних наук є доцент Морська Н.Л.

1.04.2022 р. за планом у всіх групах відбулись настановчі конференції щодо практики. Студенти-практиканти отримали і обговорили завдання практики, ознайомились із базами практик та визначили умови успішного її проходження.

Настановча конференція щодо практики у онлайн-режимі. Настановча конференція щодо практики у онлайн-режимі

7.04.2022 р. студенти-практиканти зустрілись на кафедрі філософії та суспільних наук  із викладачами-методистами. Магістранти-практиканти ознайомились із методичними комплексами навчальних дисциплін, отримали важливі поради щодо проведення лекції та семінарських занять із суспільних дисциплін. Четвертокурсники-практиканти ознайомились із науково-дослідною роботою кафедри, проаналізували наукові проблеми кафедрального пошуку та обговорили актуальні питання підготовки наукової кваліфікаційної роботи.

Ознайомлення магістрантів із навчально-методичними комплексами дисциплін Ознайомлення магістрантів із навчально-методичними комплексами дисциплін

Аналіз науково-дослідної роботи кафедри

Також 7.04.2022 практиканти-третьокурсники разом із методистом Морською Н.Л., відвідали базу практики - Управління стратегічного розвитку міста Тернопільської міської ради та Туристично-інформаційний центр міста Тернополя. Практиканти мали цікаву лекцію стейкголдера Дейнеки Ю.П. про діяльність загалом та аналітично-дослідницькі завдання управління. Керівниця ТІЦ Потішна І.І. ознайомила студентів із роботою центру під час війни та перспективами на майбутнє мирне життя.

Біля туристично-інформаційного центру міста Тернополя

Ознайомлення із роботою туристично-інформаційного центру Ознайомлення із роботою туристично-інформаційного центру

Сподіваємось, що час практики для наших студентів буде щасливим і успішним, позбавленим від повітряних тривог та хвилювань за долю рідних і України.

З вірою у якнайшвидшу ПЕРЕМОГУ та відновлення мирного життя, розпочали практичну підготовку студентів!

Доцент Морська Н.Л.