У ТНПУ відкрили Школу Полоністики для старшокласників (ФОТО)
У ТНПУ відкрили Школу Полоністики

для старшокласників

7 квітня на факультеті філології і журналістики для 11-класників та 10-класників, які хочуть вивчати польську мову, запрацювала Школа Полоністики. Модерують роботу школи студентки першого курсу Біла Ілона та Тимощук Єва. Дівчата розповіли про перспективи вивчення польської, про студентське життя на факультеті, а також про викладачів — професіоналів своєї справи.

Привітав учасників ректор університету Буяк Богдан Богданович та завідувачка нашої кафедри Галина Василівна Бачинська.

Привітання від ректора

Знайомство з факультетом

Представлення кафедри

Мотивація

Студентське дозвілляСтудентське дозвілля

Своїм досвідом вивчення та навчання польської поділилися Нестайко Ірина Миколаївна та Свистун Ніна Олександрівна. А про тісну співпрацю з поляками в усі часи розповіла стейкголдер освітньої програми Войнова Марина Вікторівна.

Чекаємо усіх охочих вивчати польську щочетверга о 17.00 год. Далі — більше!

Кафедра загального мовознавства та слов'янських мов