На плановому засіданні ректорату обговорювали комп'ютерну мережу ТНПУ (ФОТО)
На плановому засіданні ректорату

обговорювали комп'ютерну мережу ТНПУ

Сьогодні, 8 березня 2022 р. у ТНПУ провели планове онлайн-засідання ректорату.

Традиційно оптимістично та енергійно розпочав засідання ректор ТНПУ проф.Богдан Буяк.

З основного питання, що розглядалося, - "Про розвиток комп’ютерної мережі університету" - присутніх проінформував начальник відділу комп’ютеризації Генсерук В.А.

Мотиваційний вступ ректора

Учасники
Учасники засідання

Доповідає В.А.Генсерук

Окремі моменти презентації доповідача
Мережа
Атестація

Оновлення бази
Оновлення

Проблеми

Перспективи

Під час засідання ректорату піднімался і були розглянуті також інші робочі питання: щодо особливостей вступної кампанії, фінансового забезпечення університету, внутрішньої кадрової політики тощо.

Древніцький
Окремі аспекти вступної кампанії висвітлив Ю.Р.Древніцький

Савчин В.Л.
Головний бухгалтер Савчин В.Л. окреслює межі фінансової спроможності університету у воєнний час

Надана інформація була прийнята до відома. Ректор наголосив, що адміністрація і надалі дотримуватиметься максимально прозорої кадрової політики і зробить усе можливе, щоб зберегти потенціал професорсько-викладацького складу.

Усім охочим запропоновано шукати різноманітні мистецькі та художні форми,  щоб долучитися до відзначення 82-ї річниці ТНПУ, яку будемо відзначати наступного тижня.

Пресслужба ТНПУ