Відбулося засідання  вченої ради хіміко-біологічного факультету   ТНПУ ім.В.Гнатюка (ФОТО)

Відбулося засідання

вченої ради хіміко-біологічного факультету

ТНПУ ім. В. Гнатюка

7 квітня 2022 року в онлайн-форматі відбулося засідання вченої ради хіміко-біологічного факультету Тернопільського національного педагогічного університету імені В. Гнатюка. Модератор і голова вченої ради декан факультету, проф. Дробик Н. М.

Інформує декан хіміко-біологічного факультету Дробик Н. М..
Інформує декан хіміко-біологічного факультету Дробик Н. М.

На початку зустрічі Надія Михайлівна привітала усіх учасників ради і оголосила хвилину мовчання, якою присутні вшанувати світлу пам’ять, громадянську відвагу і самовідданість, силу духу, стійкість та героїчні подвиги воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету, територіальної цілісності України та мирних громадян, які загинули унаслідок збройної агресії російської федерації проти України. Окрім того, декан подякувала колективу факультету за плідну волонтерську роботу та різносторонню допомогу працівників у цей важкий час для населення України.

У ході засідання було розглянуто такі питання порядку денного.

1. Про підсумки науково-дослідної роботи викладачів та студентів факультету за 2021 рік.

2. Про особливості функціонування лабораторії біології та екології «Голицький біостаціонар університету», агробіолабораторії і теплиці в умовах воєнного стану.

3. Про утворення і роботу екзаменаційних комісій для підсумкової атестації здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня денної та заочної форм навчання, а також підготовку документації для вступної кампанії 2022 р.

4. Різне.

Заступник декана з наукової роботи доц. Хоменчук В. О. доповів «Про підсумки науково-дослідної роботи викладачів та студентів факультету за 2021 рік».

Презентація наукових здобутків викладачів факультету

Володимир Олександрович відзначив основні наукові напрями діяльності (теми і проекти), які виконувалися працівниками факультету у 2021 р., а також проаналізував кількість публікацій і види друкованої продукції, опублікованої співробітниками. Доповідач розповів про діяльність дев’яти наукових лабораторій хіміко-біологічного факультету й охарактеризував наукове та науково-технічне співробітництво із закордонними організаціями (країни-партнери: Австрія, Польща, Угорщина, Латвія, Литва, США, Чехія) тощо.

Проф. Столяр О. Б. взяла участь в обговоренні

«Про особливості функціонування лабораторії біології та екології «Голицький біостаціонар університету», агробіолабораторії і теплиці в умовах воєнного стану» інформували завідувачка агробіологічною лабораторією Бучковська О. Я. і завідувачка лабораторією біології та екології «Голицький біостаціонар університету» Созанська Н. Й.

Доповідає зав. лабораторією біології та екології «Голицький біостаціонар університету» Созанська Н. Й.

Наталія Йосипівна відмітила, що у весняно-літній період 2021 р. на базі «Голицького біостаціонару університету» проводилися навчальні практики студентів факультету, а також працював дитячий табір «Дирижабль Джоуля» для дітей Нараївської громади. У теперішніх умовах з 10 березня 2022 р. на базі біостаціонару проживають тимчасово переміщені особи із територій активних бойових дій, яким працівники лабораторії надають допомогу.

У свою чергу, Ольга Ярославівна повідомила, що в агробіолабораторії і теплиці факультету вже активно проводяться роботи, зокрема, висіяне насіння рослин та проведено обрізку дерев. Окрім того, Бучковська О. Я. оголосила план проведення весняно-польових робіт на 2022 рік.

Розглянувши третє питання, проф. Дробик Н.М. відмітила, що традиційно факультет займає лідерські позиції і проводить велику та важливу роботу в діяльності університету, підтвердженням чого є результати рейтингування науково-педагогічних працівників університету за 2021 р. Також уточнила склад екзаменаційних комісій для підсумкової атестації здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня денної та заочної форм навчання і вступної кампанії 2022 р.

Обговорення робочих питань

Упродовж засідання ради факультету усі питання порядку денного були розглянуті, узгоджені і прийняті відповідні рішення, адже до обговорення питань долучалися члени вченої ради і присутні працівники факультету.

Після завершення засідання проф. Дробик Н. М. подякувала усім за активність і мобільність, побажала всім доброго здоров’я, мирного неба та продуктивної праці.

Доц. Наталія Москалюк,

доц. Мар’яна Прокоп’як