У медіашколі  ТНПУ «В ЕТЕРІ» вчили писати класні тексти (ФОТО)

У медіашколі  ТНПУ «В ЕТЕРІ»

вчили писати класні тексти

Студенти-журналісти третього курсу факультету філології і журналістики Юлія Іноземцева та Остап Грицишин 13 квітня на платформі Zoom провели ще один вебінар медіашколи «В ЕТЕРІ» на тему: «Як писати класні тексти». Їхнім керівником був Олександр Казимирович Вільчинський, кандидат наук із соціальних комунікацій, доцент кафедри журналістики та письменник.

Знайомство зі спікерами

Теми, які розглянули на вебінарі

Спікер Остап Грицишин розповів про те, як розвивати свій талант до написання текстів. Він порадив щодня творити різноманітні журналістські матеріали та багато читати, щоб поповнювати свій словниковий запас. До прикладу, «Практичний слоник синонімів української мови» допоможе учням та студентам позбутись тавтології у власних текстах.

Спікерка Юлія Іноземцева порадила як обирати тему, продумати заголовок, рубрики, добавляти теги, фото та авторські ремарки. Розповіла про свій досвід написання статей, експерименти та розслідування в журналістській роботі, особливо в період війни. Юлія наголосила на тому, що перед тим, як брати інтерв’ю чи щось писати, потрібно на перед обдумати свої дії та план написання тексту, підготувати запитання для інтерв’юйованого. Вона запевнила, що, навіть, коли на конкретну тему вже написали публікації декілька видань, то це не привід не писати саме тобі, адже кожен має своє бачення та є унікальним.

Юлія Іноземцева дає рекомендації щодо того, як продавати свій текст.
Юлія Іноземцева дає рекомендації щодо того, як продавати свій текст

Юлія додала: "Справжній журналіст повинен бути універсальним. Він має вміти писати про роботу банків, про аграрний сектор, про економіку і так далі, тобто вміти творити на будь-яку тему".

Студентка групи Ж-11

Інна Гошовська