Студенти екологи та гідрологи географічного факультету ТНПУ подбали про благоустрій  ботанічної пам’ятки (ФОТО)
Студенти екологи та гідрологи
географічного факультету ТНПУ
подбали про благоустрій  ботанічної пам’ятки

Студентський рух з охорони природи «ECO-LIFE» традиційно долучився до благоустрою заповідного куточка ім. М.П. Чайковського. У вересні цього року екологічна спільнота краю відзначатиме 100 років від дня народження відомого природоохоронця Тернопільщини – Чайковського Миколи Петровича. Вклад цієї Людини у практику природозаповідання Тернопільської області не оцінений. За ініціативи Миколи Петровича було створено сотні заповідних об’єктів, зокрема і перший в Україні регіональний ландшафтний парк «Дністровський каньйон».

Вже традиційно, щороку, студенти екологи та гідрологи географічного факультету ТНПУ ім. В Гнатюка долучаються до благоустрою ботанічної пам’ятки природи місцевого значення ім. М.П. Чайковського. Не виключенням став і цей, складний для нас усіх, рік. Разом із рідними Миколи Петровича, активісти студентського руху з охорони природи «ECO-LIFE», позгрібали листя, обрізали кущі та дерева, видалили однорічні пагони, помалювали огорожу та окультурили заповідний куточок.

Весняна обрізка кущів

Нехай цей невеликий наш вклад у збереження пам’яті про Миколу Петровича, буде хорошим прикладом для усіх людей доброї волі про необхідність цінувати і любити природу, охороняючи та відновлюючи її багатства.

Ігор Кузик