Студенти ТНПУ навчають секретам сторітелінгу (ФОТО)

Студенти ТНПУ навчають секретам сторітелінгу

У середу, 20 квітня, відбувся ще один вебінар онлайн-медіашколи “В ЕТЕРІ”. Спікерами були четвертокурсники студентки-журналістки. SMM-спеціалістка кафедри журналістики ТНПУ Софія Ковалко та журналістка видання кореспондентка онлайн-видання «Терен» Анастасія Кисіль під керівництвом докторки філологічних наук, професорки, завідувачки кафедри журналістики ТНПУ Наталії Миколаївни Поплавської розповіли про секрети написання вдалого сторітелінгу.

Що таке сторітелінг

Які цінності містить сторітелінг

Софія Ковалко продемонструвала структуру сторітелінгу та його основні складові. Студентка проілюструвала взірці цього жанру в журналістиці (зокрема і власний матеріал) та  фільмах.

Спікерка Анастасія Кисіль поділилась секретами сторітелінгу в таких соцмережах як: Тікток та Instagram. Вона дала поради щодо того, як записувати сторіс та зацікавити підписників, теж розказала про збільшення охоплень та статистики. Журналістка продемонструвала власну історію про війну, яка написана саме в цьому жанрі. Аудиторія була приємно вражена цією розповіддю, це можна було простежити за відгуками в коментарях.

Для чого сторітелінг в інстаграмі

Крім того Софія Ковалко запропонувала учасникам написати свої історії та поділитись ними в соцмережах. Вона переконана, що було б цікаво їх почитати.

Нагадаємо, що онлайн-медіашкола «В ЕТЕРІ» – освітній проєкт кафедри журналістики Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, метою якого є надати можливість старшокласникам та усім охочим спробувати себе в ролі журналіста й опанувати основи медіадіяльності.

Медіашкола

Студентка Ж-11