Підсумкова конференція з педагогічної практики магістрантів факультету філології та журналістики ТНПУ (ФОТО)

Підсумкова конференція
з педагогічної практики магістрантів
факультету філології та журналістики ТНПУ

15 квітня відбулася підсумкова конференція з педагогічної практики студентів-магістрантів першого року навчання факультету філології та журналістики, яка тривала з 07.02 до 04.03. Цьогорічна практика була цікавою, яскравою та незвичайною (хоч і перервалася через жахливі події, що відбуваються у нашій країні). Та все ж та частина практики, яку нам таки вдалося провести у різних навчальних закладах, минула цілком успішно.

Підсумкова конференція з практики магістрів-філологів

Кожна з нас отримала можливість відчути себе у ролі викладача (це ті студенти, хто мали нагоду проходити практику у стінах рідного університету безпосередньо на факультетських кафедрах під наглядом наших досвідчених професорів та у коледжах) або ж у ролі вчителя старших класів. Усі ми стали більш досвідченими, навчилися застосовувати отримані в університеті знання практично, проводячи лекції у коледжах та уроки у школах, покращили свої навички комунікації з дітьми, дізналися безліч нового та зрозуміли, що бути вчителем у наш час – завдання дуже непросте, хоч, безперечно, цікаве.

Студентка групи мСОУМа-12 проводить пару у Галицькому коледжі ім. В. Чорновола

Студентка групи мСОУМа-12 Блащак Віта проводить пару.
Студентка групи мСОУМа-12 Блащак Віта проводить пару

Студентки групи мСОУМ-11 на практиці у Галицькому коледжі ім. В. Чорновола

Урок української літератури у 10 класі (студентка Любінська Марія)

Ми хочемо щиро подякувати нашим викладачам-методистам, які підтримували, спрямовували та надихали нас упродовж практики, а також завжди були з нами на зв’язку, готові вислухати та дати добру пораду.

Студентка мСОУМа-12

Марковська М.