Команда “Про.Світ” запрошує до груп взаємопідтримки людей, які були вимушені тимчасово змінити місце проживання у зв'язку з бойовими діями
Команда “Про.Світ” запрошує
до груп взаємопідтримки людей,
які були вимушені тимчасово змінити
місце проживання у зв'язку з бойовими діями

З кожною групою буде працювати 2 професійні психологи. Формат роботи передбачає живі зустрічі (місце зустрічі буде вказано нижче) раз на тиждень у теплій та затишній атмосфері. Якщо у вас є діти, то вони паралельно будуть працювати з психологом і групою інших дітей.

Групи взаємопідтримки мають наступні цілі:
1.сформувати коло однодумців, які мають спільний досвід та можуть у безпечному просторі відверто спілкуватися про свій стан та проблеми, обмінятися корисною інформацією, отримати допомогу, підтримку, нові знання та досвід;
2.навчити учасників  емоційній та поведінковій саморегуляції, покращити їхній психоемоційний стан;
3.виявити і надати ресурси для задоволення індивідуальних потреб учасників та членів їхніх родин;
4.підвищити здатність учасників організовувати й контролювати процеси власної життєдіяльності та функціонування своїх родин у процесі інтеграції у реалії територіальних громад, у яких вони перебувають;
5.сприяти розширенню можливостей професійно-особистісної реалізації учасників кожного із членів групи.

Тренери:
  • Галина Гончаровська, кандидат психологічних наук, викладач кафедри психології розвитку та консультування ТНПУ. практикуючий психолог- консультант в напрямку позитивної  психотерапії, член Української спілки психотерапевтів.
  • Ольга Ловись, практичний психолог відділу у справах молоді ТНПУ, аспірантка кафедри психології розвитку та консультування, член ГО "Асоціація психологів вищої школи України". член "Національна психологічна асоціація".
Місце зустрічі: Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка.

Про час і деталі зустрічі Вам буде повідомлено найближчим часом.

Зареєструватись можна тут.

Деталі за контактним номером телефону: +380976604826

Галина Гончаровська,
кандидат психологічних наук,