Міжуніверситетський лекторій: ТНПУ підводить підсумки успіху

Міжуніверситетський лекторій:

ТНПУ підводить підсумки успіху

З 28 березня по 15 квітня тривав міжуніверситетський лекторій у рамках співпраці Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника та Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка.

У лекторії взяли участь 95 викладачів університетів-учасників. Також, протягом заявленого періоду виявили бажання доєднатися лектори з інших університетів, зокрема Національний університет фізичного виховання та спорту та Чернівецький національний університет ім. Ю.Федьковича. Загалом протягом 3-х тижнів було прочитано 131 лекцію, з них – 45 викладачами ТНПУ. Серед слухачів були як студенти ЗВО так і представники загальноосвітніх навчальних закладів з 18 областей України. Більше 1000 слухачів виявили бажання отримати сертифікати про навчання в рамках неформальної / інформальної освіти.

Висловлюємо слова подяки ректорам партнерських вишів: п.Богдану Буяку, п.Ігору Цепенді та п.Валентині Бодак, проректорам п.Сергію Шарину та п.Миколі Пантюку, а також науково-педагогічним працівникам і слухачам, які підтримали ініціативу!

Приємно усвідомлювати, що, незважаючи на складні для країни часи, наші здобувачі не втратили прагнення до знань, а викладачі не втомлюються знаходити нові способи залучення студентів до освітнього процесу!

Проректор з наукової роботи
та міжнародного співробітництва