Практичний психолог відділу у справах молоді ТНПУ долучилась до Всеукраїнського круглого столу "Виклики сьогодення для психологічної служби ЗВО у воєнний час"
відділу у справах молоді ТНПУ
долучилась до Всеукраїнського круглого столу
"Виклики сьогодення для психологічної
служби ЗВО у воєнний час"

21 квітня 2022 року Асоціація психологів вищої школи України ініціювала проведення Круглий стіл «Виклики сьогодення для психологічної служби ЗВО у воєнний час», приурочений до відзначення Всеукраїнського дня психолога (23 квітня).

Метою було: здійснити аналіз соціально-психологічних запитів про допомогу від студентів і співробітників ЗВО, спричинених війною; створити загальну картину змін у технологіях і алгоритмах надання послуг працівниками психологічної служби ЗВО.

Круглий стіл «Виклики сьогодення для психологічної служби ЗВО у воєнний час»

До участі у фаховій розмові долучилися психологи-практики, соціальні працівники, викладачі психологічних дисциплін, науковці.
Загалом, на засіданні було понад 50 осіб.

З вітальними словами до учасників виступили Євгенія Курагіна - голова Асоціації психологів вищої школи України, доктор філософських наук, проф. Богдан Буяк - ректор Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, Юрій Котляр - в.о. першого проректора Чорноморського національного університету імені Петра Могили, доктор історичних наук, професор, ШАРАВАРА Тамара, проректор з науково-педагогічної роботи і перспективного розвитку Полтавського державного аграрного університету, доктор історичних наук, професор Світайло Ніна, керівник Центру гуманітарної політики Сумського державного університету, кандидат філософських наук.

Круглий стіл «Виклики сьогодення для психологічної служби ЗВО у воєнний час»

Серед доповідачів був і Панок Віталій, доктор психологічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України, директор Українського НМЦ практичної психології і соціальної роботи із темою "Завдання діяльності психологічної служби ЗВО в період війни".

Робота тривала більше 4 годин, 17 доповідей, кожна з яких цікава, практично орієнтована та актуальна. Обговорили психологічні проблеми, з якими стикаються фахівці, провели рефлексію професійних практик і способів надання допомоги, обмінялися уявленнями про найближчі задачі  професійної психологічної спільноти.

Практичний психолог відділу у справах молоді ТНПУ Ольга Логвись представила напрацювання з теми "Дослідження психоемоційного стану українців в умовах воєєних дій".

Круглий стіл «Виклики сьогодення для психологічної служби ЗВО у воєнний час»

Щира вдячність усім учасникам та співорганізаторам!

Разом до перемоги!

Пресслужба ТНПУ