Стартує волонтерський проєкт факультету філології і журналістики ТНПУ «Підтримуємо, допомагаємо, віримо»(ФОТО)

Стартує волонтерський проєкт
факультету філології і журналістики ТНПУ
«Підтримуємо, допомагаємо, віримо»

#Разомдоперемоги

Волонтерський проєкт «Підтримуємо, допомагаємо, віримо» стартує!

Студенти-журналісти 4 курсу розкажуть вам про діяльність волонтерського центру ТНПУ, який став сильним тилом для українських військових, тероборони та переселенців.

Волонтерський проєкт «Підтримуємо, допомагаємо, віримо» - це захоплюючі історії про волонтерів та переселенців.

Це інтерв’ю із ректором, викладачами та студентами нашого університету, які із початком повномасштабної війни в Україні почали активно займатися волонтерством.

Це якісні сюжети про діяльність волонтерського центру, у яких ми покажемо найцікавіше із буднів наших волонтерів.

Це атмосферні фоторепортажі, у яких зображена єдність університетської родини!

Презентуємо першу роботу у межах нашого проєкту!

Фоторепортаж Аліни Ріжко «Готуємо з любов‘ю для ЗСУ».

Разом - ми сила!

Готуємо з любов'ю для ЗСУ!

Фоторепортаж Аліни Ріжко

Ми запрошуємо студентів-журналістів інших курсів також долучитися до проєкту. Якщо ви допомагаєте у нашому університеті - діліться історіями свого волонтерства з нами.

Надсилайте відеоролики та світлини нашому студенту Андрію Цупу у Telegram (тел: +380 (98) 930 68 99).

Кафедра журналістики ТНПУ