В рамках проєкту Психологічна школа «Пізнай себе» в ТНПУ провели онлайн-лекцію «Характер - ключик до розуміння себе та інших»
В рамках проєкту
Психологічна школа «Пізнай себе»
в ТНПУ провели онлайн-лекцію
«Характер - ключик до розуміння
себе та інших»

І в часи спокою, і в часи випробувань важливо вміти будувати ефективні стосунки і з собою, і з оточуючими людьми, орієнтуючись на сталі характеристики особистості.

Незважаючи на надскладні виклики часу, на воєнний стан у нашій країні, продовжуємо спільний освітньо-просвітницький проєкт кафедри психології факультету педагогіки і психології Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка та КУТОР «Центр розвитку освітніх закладів області» психологічна школа «Пізнай себе».

Початок лекції

Надзвичайно приємно бути причетною до висококласних фахівців, які реалізують цей проєкт, і у рамках проєкту провести онлайн-лекцію «Характер - ключик до розуміння себе та інших».

Тема є актуальною завжди, оскільки дає можливість зорієнтуватися в особливостях поведінки, визначити свої супер сили і зрозуміти як їх використовувати. Слухачі мали можливість ознайомитись із різними типологіями характеру, зі схемою опису характерологій і з’ясувати деякі особливості свого характеру з метою урахування їх у міжособистісній взаємодії.

Поняття характеру

Початок лекції
Типи характерів

Хочу висловити подяку зав.кафедри психології, проф.Марина Орап за організацію і реалізацію надзвичайно актуального проєкту, а колективу рідної кафедри за підтримку і співучасть.

Лілія Широкорадюк